Vehicle Tracking

Vehicle Tracking

ARAÇLARIMIZI 24 SAAT TAKİP EDEBİLİYORUZ
Fullsped Taşımacılık araçlarını 24 saat takip ediyor.Satko firmasının sağladığı Araç Takip ve Uydu Haberleşme sistemi ile 24 saat boyunca uydu ve internet üzerinden araçlarımızla irtibata geçebiliyor,rotalarını izleyebiliyor, konumlarını öğrenebiliyoruz.

Müşterilerimize de sunduğumuz bu uygulama ile yükü Fullsped firmasının tırında olan müşterilerimiz,firmaya özel vereceğimiz Web Access kodları ile internet üzerinden yüklerinin bulunduğu aracı takip edebilecekler.

Fullsped müşterileri her zaman firma ve personeli için özel olmşutur.Müşteri memnuniyetini her zaman maksimum seviyede tutmak isteyen firmamızda sunulan hizmetlerdeki uygulanan yenilikler hiçbir zaman sonlanmayacaktır...
 
Bu sistemin bizlere sağladığı bir diğer hizmet ise sürücü ile istediğimiz zaman internet üzerinden iletişim kurabilmemiz. Mesaj atma kotası veya mesaj atma saatleri gibi kısıtlamalar yoktur.Günün her saati sürücülerle irtibat kurabilmemizi sağlayan bu hizmet sayesinde herhangi bir değişikliği veya problemi sürücülerimize kolayca iletebiliyoruz.