Hakkımızda

Hakkımızda

1993 yılında Fullsped Taşımacılık ve Gümrükleme Ltd. Şti. olarak İstanbul’da kurulmuş olan firmamız şu anda öz malı olan 40 çekici ve 50 dorse ile Uluslararası Nakliye sektöründe hizmet vermektedir. Kara nakliyesinin her kategorisinde ‘en güvenilir’ hizmeti sunmak vizyonu ile yolumuza devam etmekteyiz. 

 

Firmamız deneyimli ve dinamik personeliyle müşterilerine çağdaş , profesyonel uluslararası taşıma ve lojistik çözümleri üretmektedir. 


Kara taşımacılığının yanında taşımacılık ağını kullanarak , rekabetçi fiyat ve kalitesiyle deniz , hava , intermodal ve minivan (ekspres) taşımacılıkta da firmamız faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar araç takip sistemi ile internet üzerinden sürekli takip edilmektedir. Yüklediğiniz yükü tarafımızdan talep edecekler kullanıcı adı ve şifreleriyle girdikten sonra internet üzerinden 24/7 takip edebilir ve sadece kendi yükledikleri araçların konumlarına ve seyahat bilgilerine ulaşabilmektedirler.  Araçlarımızın tümü 2009 model ve üzeri olup Euro 5 ve Euro 6 motorlara sahip olmakla beraber çekicilerimizin hepsi Avrupa ülkelerinin metropol kentlerinde uygulanan Düşük Emisyon Bölgeleri giriş şartlarına uyumlu durumdadır.

 

Fullsped; sahip olduğu C2 yetki belgesi ile,uluslararası alanda yük ve eşya taşımacılığı yapabilme yetikisine sahiptir.